072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש תת רצפתי לאחר הצפה

אחת האמירות הידועות ביותר מהשנים האחרונות היא, שיש דברים שאנחנו יודעים שאנחנו יודעים ויש דברים שאנחנו לא יודעים שאנחנו לא יודעים ויש דברים שאנחנו יודעים שאנחנו לא יודעים. אמירה זו אומנם התייחסה למלחמה בטרור, אך היא בהחלט מתאימה גם לנושא של הצפות ונזילות במבנים ובפרט בדירות מגורים. 

כשאנחנו מסתכלים על מבנה מסוים, אנחנו יכולים לדעת מה שאנחנו יודעים, במובן הזה שאנחנו יכולים לדעת איפה יש רטיבות וכיצד היא משפיעה עלינו. מצד שני, אנחנו לא תמיד יודעים האם זה כל הרטיבות והנזילות שאנחנו רואים, היא גם זו שאכן מופיעה בשטח. הרבה פעמים נדרש לפעולות שונות, למשל, ייבוש תת רצפתי לאחר הצפה. 

ייבוש תת רצפתי לאחר הצפות זו דוגמא טובה למצב בו אנחנו נדרשים לבצע שינוי מחשבתי בנושא. הרי אנחנו לא רואים את הרטיבות ואת ההצפה, אנחנו לא יודעים אם היא באמת קיימת, מה שאנחנו כן יודעים זה שאם אנחנו לא נבדוק את הנושא ונטפל בו, הרי שהבעיה עלולה להחמיר ולהשפיע עלינו מהיבטים נוספים. 

ייבוש תת רצפתי לאחר הצפה מתבצע במידה ואנחנו מסיקים או מרגישים, שגם מתחת לרצפה יש מקורות הצפה שונים ואלה עלולים להשפיע על הרצפה בפרט ועל המבנה בכלל. ייבוש תת רצפתי לאחר נזילות נדרש כאשר יש בעיה קשה בצנרת שמשפיעה על הקירות אך גם על הרצפה, כמו כן, אנחנו יכולים לומר בוודאות שהצנרת נפגמה גם באזור הרצפה ולא רק באזורים אחרים. 

מן הסתם, כמו בטיפול בנזילות והצפות שמקורן בקירות או בתקרה, הרי שגם במקרה שהמקור הוא הרצפה, הבעיה יכולה להיפתר רק אם אנחנו נדע לבצע ייבוש תת רצפתי לאחר הצפה אחרי שאנחנו מטפלים במקור הנזילות וההצפה. בצורה כזו נמנעה אפשרות שנטפל באופן נקודתי ונשאיר את מקור הבעיה פעיל. 

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, שכל הנושא של ייבוש תת רצפתי לאחר נזילה, יכול להתבצע באמצעות הסרת הריצוף וכן באמצעות כלים אחרים שמאפשרים לנו לבצע ייבוש מבלי בכלל לפתוח את המרצפות ולהסיר אותן. חשוב שנבחן מה הדרך הקלה והפשוטה ביותר עבורנו, על מנת שנוכל לבצע את התהליך כמה שיותר מהיר ומסודר, כמובן במטרה להשאיר הכל נקי, כשבסיום התהליך אנחנו נוכל להמשיך ולהשתמש במבנה בצורה נוחה ונקייה, מבלי להתמודד עם בעיות של הצפה ונזילות. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור ייבוש תת רצפתי לאחר הצפה. אנחנו בחברת דרייטק מתמחים בתהליכי ייבוש מבנים, כולל ייבוש תת רצפתי לאחר נזילות והצפות מסוגים שונים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום מהצוות שלנו וכן את כל המידע הנדרש. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com