072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש רצפתי לאחר נזילה

בדרך כלל כשאנחנו שומעים על בעיות של רטיבות במבנים, אנחנו מייחסים את זה לבעיות שנוצרות בקירות ובתקרה. יש לכך הסבר מאוד פשוט, הצנרת בדרך כלל עוברת שם ולכן הרבה יותר הגיוני שאם תהיה בעיה, היא תשפיע על הקירות או על התקרה. 

אך זה לא מדויק. צנרות מים רבות עוברות גם מתחת לרצפה, ועל כן אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיות של נזילות והצפות גם ברצפה. זה הגיוני גם לאור העובדה, שאם הצנרת משפיעה על התקרה, סביר להניח שהיא תשפיע גם על הרצפה של הקומה מעל. הדרך להתמודד עם הבעיה היא, באמצעות תהליך ייבוש רצפתי לאחר נזילה. 

תהליך זה יכול להתבצע במספר צורות. ייבוש רצפתי לאחר הצפה יכול להתבצע באמצעות הסרת מרצפות ואז ניתן לבצע ייבוש תת רצפתי, ייבוש בחול. אך יש גם אפשרות להשתמש בכלים לצורך ייבוש רצפתי מבלי להסיר את המרצפות, זאת בהנחה וניתן לטפל בבעיה עצמה, קרי במקור שגורם להצפה. במידה והנזק שנגרם לריצוף הוא מזערי, אז אין שום בעיה שלא לבצע שום שינוי בריצוף אלא רק לבצע ייבוש רצפתי לאחר נזילה או ייבוש רצפתי לאחר הצפה. תלוי כמובן בכמות המים וכן באופן בו הם מצטברים על הרצפה. 

כאן צריך לציין עוד נקודה, כשאנחנו מידברים על ייבוש רצפתי, אנחנו מכוונים לסוגים שונים של ריצוף. מן הסתם, יש הבדל בין ייבוש שמתבצע על פני ריצוף רגיל לבין ייבוש שמתבצע על פני משטחים בדמות דקים או פרקטים. כאן הבעיה יכולה להיות קשה הרבה יותר, מאחר ומדובר בעץ למעשה ולכן אם אנחנו נידרש לבצע ייבוש רצפתי לאחר נזילה, ייתכן מאוד שנצטרך להסיר אותם ולהרכיב אחרים במקום, שכן הם ייהרסו בגלל הרגישות למים. 

עוד נקודה שאנחנו צריכים לזכור, הרבה פעמים בתהליך של ייבוש קירות, קל מאוד לראות את כל רמת הנזק ולטפל בו באופן מיידי. לעומת זאת, בתהליך של ייבוש רצפתי לאחר נזילה, אנחנו נדרש למשהו הרבה יותר משמעותי, מאחר וחלקים מהריצוף, ייתכן ויהיו מכוסים, ייתכן ואנחנו בכלל לא נדע שיש צורך לטפל בהם. לכן חשוב שאנחנו נעשה קודם בקרת נזקים, קודם נבחן את כל המקום, ורק לאחר מכן נתחיל בתוכנית של ייבוש רצפתי. כך סביר להניח שאנחנו נבצע תוכנית ייבוש שלמה ולא נצטרך לחזור על התהליך אחרי סיומו. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מאיתנו את כל המידע אודות ייבוש רצפתי לאחר נזילה. אנחנו נספק לכם את כל המידע באמצעות המומחים שלנו. חברת דרייטק מתמחה בייבוש רצפתי מסוגים שונים. פנו אלינו עוד היום וקבלו את כל האינפורמציה שאתם מחפשים כולל הצעת מחיר אטרקטיבית. מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com