072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש מבנים

איתור של נזילה מצינור מים ישן שהתבקע לא תמיד תסתיים רק בהחלפה של צנרת (כולה או חלקה). כאשר ישנה רטיבות רצינית במבנה, לפעמים גם בתוך קירות או מתחת למרצפות, יהיה צורך בפעולה נוספת, מסוג ייבוש מבנים.

יבוש מקצועי של מבנה עשוי להתבקש גם במקרים אחרים, ללא מעורבות של נזק בצנרת של מים או ביוב. הייבוש עשוי להיות הצעד המתבקש גם לאחר איתור של בעיית רטיבות שנוצרה בשל חלחול של מי גשם או מי תהום לתוך מבנה המשמש למגורים או למעשה, כל מבנה אחר באשר הוא.  

יבוש לאחר תיקון 
באיזה שלב אנו מגיעים אל הלקוחות, לצורך ייבוש מבנים? אל הלקוחות שלנו, שיכולים להיות בעלי בתים או וועדי בתים, בעלי מרתפים, עסקים, מחסנים או חניונים, אנו מגיעים לצורך ייבוש לאחר שהסתיים שלב קודם, הכרחי. השלב הקודם הינו תיקון הליקוי או הנזק שהוביל לרטיבות מלכתחילה. תיקון הליקוי יכול להיות החלפת מקטע של צינור.

תיקון הנזק יכול להיות כרוך בהחלפת יריעות איטום בגג. לא משנה האם מקור הנזילה הוא מתוך המבנה או מחוצה לו, אין משמעות לייבוש כאשר מים ימשיכו להגיע ולבוא. אם אותרה הנזילה, למשל באמצעות מצלמה תרמית והבעיה תוקנה, זהו הרגע הנכון לבצע את הייבוש. 
 

ייבוש ושיקום
תהליך הייבוש צריך להתבצע בצורה מסודרת. מבצע רציני של ייבוש מבנים יתחיל בזיהוי מוקדי הרטיבות הקיימים. כאשר יש צורך, תתבצע מדידה מדויקת של רמת הלחות והרטיבות שבקיר או ברצפה. לאחר מכן, מכניסים לפעולה את הציוד שמאפשר ייבוש מהיר, איכותי ומלא, גם מבלי לפנות את המבנה וגם מבלי שצריך לחצוב בתוך הקירות או להרים מרצפות ללא צורך. 

באמצעות קידוחים מינימליים, בנקודות נסתרות מהעין ככל האפשר, ניתן למקם את הצינורות שמאפשרים לנקז את עודפי הלחות והמים. באמצעות פעולה משולבת, ניתן לשאוב מים או לפזר משבי רוח מחוממים שמביאים לייבוש מלא של האזור הרצוי. הייבוש הינו חלק חשוב משיקום של מבנה והחזרה לשגרה.

לאחר הייבוש נפטרים מבעיות כגון טיח מתקלף או עובש וריח לא נעים. ניתן ליבש גם הצפות רציניות וכן ליבש חצץ, חול או סומסום וכל תשתית הקיימת מתחת לריצוף. 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com