072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש דירה

אחד המצבים הכי בעייתיים והכי קשים שיכולים לעמוד בפנינו, בתור בעלי דירות או בתור מי שמתגוררים בדירות שכורות אפילו, זה מצב בו אנחנו מגלים שהדירה שלנו הוצפה במים כתוצאה מכניסה של מי גשמים או כתוצאה מנזילה במערכת האינסטלציה בדירה. הנזק למבנה יכול להיות מהותי וכן הנזקים לרכוש יכולים להיות קשים מאוד. 

לא מעט אנשים נדרשים לשירות של ייבוש דירה, בפרט כשמדובר על ייבוש דירה לאחר נזילה. במקרים רבים, לצערנו, הם נדרשים לשירות זה מאחר והם לא הקפידו לטפל בצנרת מבעוד מועד, ועל כן הם מוצאים את עצמם מתמודדים עם נזילות. יש מקרים אחרים, בהם הנזילה נגרמת באופן פתאומי ללא התרעה מראש. למשל, כאשר פיצוץ בצנרת, אם זה בגלל שמדובר בצנרת ישנה ובלויה, אם זה בגלל טעות אנוש ואם זה מכל סיבה אחרת. 

תהליך של ייבוש דירה לאחר הצפה, בין אם מדובר בייבוש לאחר נזילה או מקרים של ייבוש דירה לאחר הצפה אחרת, הוא תהליך שאמור להיות מסודר ומתוכנן, אף על פי שהוא אמור להתבצע כמה שיותר מהר וללא המתנות ושהיות. 

צריך לזכור, ככל שאנחנו נתמהמה בתהליך, כך המצב עלול להחמיר. ראשית, המבנה יתמלא ביותר מים ויהיה קשה יותר לייבש אותו, שנית, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם נזקים קשים שנגרמים לרכוש שלנו. שלישית, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיות קשות בכל מה שקשור לתשתיות של המבנה, ובפרט תשתית החשמל. ארבע, ככל שהמקום יתמלא ביותר מים וככל שייווצר מצב שהמים יעמדו יותר זמן, כך עלולים להיווצר ריחות מאוד לא נעימים, המקום עלול להתלכלך יותר וזה עלול לסכן אותנו מבחינה בריאותית. 

כאמור, תהליך של ייבוש דירה אמור להיות תהליך מסודר ומתוכנן. אנחנו צריכים בשלב הראשון לעצור את מקור ההצפה, מקור הנזילה ולאחר מכן להתחיל בתהליך הייבוש, תוך כדי שאנחנו מפנים את כל החפצים מהמקום. מן הסתם, התהליך יתבצע על ידי משאבות ואלמנטים אחרים משמעותיים, ולכן אנחנו לא יכולים לעשות את זה בעצמנו אלא רק גורם מקצועי שמתמחה בייבוש דירה לאחר הצפות. 

אנחנו יכולים לקרוא לא מעט חומר מקצועי בנושא, כולל חומר כיצד נכון להזמין אנשי מקצוע. לאחר שנקרא ונלמד, נוכל להזמין את האנשים שיבצעו עבורנו את העבודה. כמו שציינו, רצוי לא להתמהמה ולא לקחת את הזמן, אלא להזמין כמה שיותר מהר. 

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר עבור ייבוש דירה. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו, ותוכלו לקבל מאיתנו את כל המידע. חברת דרייטק עומדת כאן לרשותכם. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נדאג לשלוח צוותים אליכם על מנת לבצע את העבודה בהקדם. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com