072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש רטיבות בתקרה

מבנים אשר מתמודדים עם רטיבות מסיבות שונות, בדרך כלל יהיה ניתן להבחין בכך בשני מקורות שונים. מקור אחד זו התקרה, מקור שני אלה הקירות. על פי רוב אנחנו נבחין בכך בזכות סימנים גדולים אשר מופיעים על התקרה והקירות ומשפיעים כמובן על העיצוב של המבנה. אך כפי שאנחנו יודעים זה משפיע הרבה יותר מהשאלה של העיצוב והמראה. 

כאן המקום לומר, מלבד תהליך של יבוש רטיבות בתקרה או יבוש רטיבות בקירות, אנחנו יכולים למצוא גם תהליכים נוספים שיש וניתן לבצע על מנת שהמבנה לא יתמודד עם רטיבות ברמה כזו או אחרת. למשל, אנחנו יכולים למצוא מומחים שמתמחים ביבוש רטיבות ברצפה. הרבה פעמים הצנרת הולכת מתחת לרצפה ואם יש פיצוץ או תקלה אחרת, הרי שהרטיבות יכולה להופיע מתחת למרצפות ולא בהכרח בקירות או בתקרה. 

תהליך התפוררות הקיר 

כאמור, מומחים אשר מתמחים ביבוש רטיבות בתקרה או יבוש רטיבות בקירות, מחזיקים ברשותם כלים שמאפשרים להם לבצע תהליך זה. הם מבצעים אותו לא רק על מנת למנוע פגיעה בעיצוב של המבנה, אלא גם בשביל שיוכלו למנוע תהליך של התפוררות הקיר או הרצפה, דבר שיכול לסכן את דיירי המקום ומי שמשתמש בו, וכן הוא יכול לפגוע בתשתיות במקום. זה יכול להשפיע בצורות שונות על האפשרויות להשתמש במבנה במשך תקופה ארוכה. 

צריך לזכור, רטיבות בתקרה או בקירות עם הזמן יוצרת חורים, היא מפוררת את הקירות והתקרה ועל כן היא יוצרת בעיה משמעותית שכן הוא נחלש וכתוצאה מכך עלולים להיווצר חורים קטנים שעם הזמן גדלים. 

כמו כן, מבלי לבצע פעולה של יבוש רטיבות בתקרה או יבוש רטיבות בקירות, עלולה להיווצר עוד בעיה והיא, הופעה של ריח מאוד לא נעים במבנה, וכן השפעות שליליות נוספות, כגון עובש, טחב ועוד. כל זה יכול להוביל להופעה של מזיקים במקום ויתרה מזו, זה יכול להשפיע על בריאותם של דיירי המקום. 

אם אנחנו מסכמים את הנושא, הרי שכל מבנה אשר מתמודד עם רטיבות, בין אם זה בתקרה, קירות וכן ברצפה, יש צורך לבצע תהליך טיפול מהיר בשביל לייבש את הרטיבות ולפתור את הבעיה. ייבוש רטיבות ברצפה או בתקרה, יכול להתבצע אך ורק על ידי גורמים מוסמכים שיש להם את הכלים והידע לשם כך, אחרת עלולה להיווצר בעיה רצינית יותר עם הזמן, שתשפיע בצורה משמעותית על אופי הטיפול. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו, דרייטק ואנחנו נשמח לעזור לכם בנושא. אנחנו מתמחים ביבוש רטיבות בתקרה וברצפה, וכן אנחנו מתמחים באפשרות של יבוש רטיבות בשומשום ובכלים אחרים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים בנושא. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה וכמובן להגיע אליכם לבדוק את המצב וכיצד יש לטפל בו. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com