072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש רטיבות בקיר

כמה פעמים נכנסתם למבנה וראיתם כתמים חומים או אחרים על הקירות? כמה פעמים ראיתם על התקרה של הבית, כתמים בצבעים שונים וקילופים של הקיר? מה שאתם רואים בעצם, זה תוצר של רטיבות אשר נוצרה עקב בעיות בצנרת, בעיות באיטום ובבידוד המבנה. 

יבוש רטיבות בקיר הוא דבר חשוב מאוד שיש צורך להשקיע בו לא מעט זמן ומחשבה מסיבות שונות. לפני שנסביר מדוע זה חשוב, צריך לומר, תהליך של יבוש רטיבות בדירה, בין אם מדובר ביבוש בקיר או יבוש רטיבות בגג, חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך, אי אפשר לעשות את זה באופן עצמאי וזה גם לא מספיק לבצע ניקוי קוסמטי של הקיר, קרי צביעה או כל דבר אחר. שכן גם אחרי שנבצע זאת, אם הרטיבות ממשיכה, הכתמים יחזרו. 

תהליך יבוש הרטיבות 

תהליך יבוש רטיבות בקיר הוא חשוב מכמה סיבות כאמור. ראשית, מסיבות אסתטיות. אותם כתמים אינם נעימים לעין ויוצרים תחושה לא נוחה. הם בוודאי גורמים נזק משמעותי לעיצוב של המבנה. לכן יש להיעזר באנשי מקצוע ובגורמים שונים אשר יספקו את כל מה שצריך בשביל לטפל בבעיה. 

שנית, תהליך יבוש רטיבות בקיר או יבוש רטיבות בגג, מונע בעיות במבנה עצמו. הרטיבות עלולה לגרום לפירור של הקיר, בוודאי אם מדובר במבנים ישנים. על כן, חשוב מאוד להקפיד ולבצע את התהליך כמה שיותר מהר ובאופן יסודי, לפני שייגרם נזק משמעותי לקיר ולמבנה כולו. 

כאן המקום לומר, תהליך של יבוש רטיבות בדירה ישנה אך גם חדשה, קשור גם לשמירה על תשתיות המבנה, אלה אשר טמונות בתוך הקירות. הרי אותה רטיבות עלולה להגיע לאלמנטים שאנחנו לא רואים ויכולה להשפיע עליהם בצורות שונות. 

שלישית, יבוש רטיבות בקיר, מונע היווצרות של עובש וטחב, מונע היווצרות של ריחות מאוד לא נעימים ובמילים אחרות, זה משפר לא רק את העיצוב של המקום אלא גם את איכות חיינו. לכן זה חשוב ומשמעותי שנבצע זאת בהקדם. 

לפני סיום חשוב להבהיר נקודה נוספת, תהליך של יבוש רטיבות בקיר או בגג, מתבצע כאמור על ידי אנשי מקצוע, כאשר המטרה שלהם היא לאתר את מקור הנזילה שיוצרת רטיבות, לטפל בה ולאחר מכן לטפל בכל החלקים שנותרו כתוצאה מהרטיבות, זאת על מנת להחזיר את הקיר או את הגג לקדמותו. ייתכן וזה ידרוש שיתוף פעולה של מספר גורמים במקביל. 

אם אתם מתמודדים עם מצב שדורש ייבוש רטיבות בקיר או יבוש רטיבות בחול, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. הצוות שלנו בדרייטק, מתמחה בייבוש רטיבות בקיר. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר במיוחד בשבילכם. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com