072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

ייבוש מבנה לאחר הצפה

כשבית מוצף במים, בין אם זה בגלל פיצוץ בצנרת שזו בדרך הכלל הסיבה העיקרית לכך ובין אם מסיבות אחרות, יש שלושה שלבים עיקריים שצריך להתמודד איתם. 

השלב הראשון זה לעצור את ההצפה, השלב השני זה להוציא את המים החוצה, והשלב השלישי זה לייבש את המקום על מנת שיהיה ניתן לבחון אילו נזקים נגרמו למבנה עצמו וכן לרכוש שנמצא בו. כל זה הוא מהותי וחשוב, ואם מדלגים על שלב אחד, הרי שלא יהיה ניתן לפתור את הבעיה ולא יהיה ניתן לחזור אל שגרת חיים רגילה. 

תהליך יבוש המבנה 

יבוש מבנה לאחר הצפה מתבצע באמצעים שונים, כאשר חשוב מאוד לציין שרק גורמים מקצועיים יכולים לעשות זאת. הן בגלל שלהם יש את הכלים הנדרשים לכך, הן בגלל שיש להם את הידע המקצועי לביצוע העבודה והן בגלל שרק הם מסוגלים לבצע את התהליך בצורה בטוחה מבלי שייגרם נזק נוסף למבנה או לאנשים שמתגוררים ועובדים בו. 

יבוש מבנה הוא תהליך לא פשוט אשר דורש שימוש במשאבות מתאימות אשר מאפשרות לשאוב את כל המים במהירות ובצורה מסודרת. יש צורך לבצע את השאיבה בהקדם, מיד לאחר שמטפלים בבעיה ומונעים כניסה של מים נוספים. הסיבה שיש לטפל בעניין בהקדם היא, שאם אנחנו נמתין עם פתרון הבעיה, הרי שאנחנו עלולים לגרום נזק מתמשך לתשתיות השונות, ובפרט תשתית החשמל, דבר שיכול לסכן את שלמות המבנה וכן את חיי המשתמשים בו. זו אחת הסיבות מדוע רק גורמים מקצועיים יכולים לבצע יבוש מבנה לאחר הצפה, שכן יש להם את הכלים והידע כיצד להתמודד עם התשתיות השונות. 

יבוש מבנה לאחר נזילה הוא תהליך שלא אמור לקחת זמן רב, בהנחה כמובן שמזמינים באופן מיידי גורם שמתמחה בכך. תחילה הוא יאתר את מקור הנזילה ויעצור אותה, לאחר מכן הוא יתחיל לרוקן את המקומות מחפצים ואז הוא יתחיל בתהליך יבוש מבנה לאחר הצפה. יבוש מבנה מתבצע בצורות דומות בין אם מדובר בהצפה כתוצאה מנזילה או כתוצאה מסיבות אחרות. 

עם זאת חשוב לזכור, אם מדובר בתהליך של יבוש מבנה לאחר נזילה, אז באופן טבעי יש לטפל קודם במקור הנזילה ורק לאחר מכן להתחיל בתהליך הייבוש. חשוב מאוד גם לאטום את הקירות בצורה אפקטיבית על מנת שהם לא ייוצר מצב שמים יכנסו פנימה והם לא יישארו חשופים. 

אם אתם רוצים לקבל עוד חומר על תהליך יבוש מבנה לאחר הצפה וכן לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו. דרייטק מתמחים ביבוש מבנה לאחר הצפות מסוגים שונים. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. ניתן לפנות אלינו בטלפון, במייל וכן דרך אתר האינטרנט שלנו. 

רוצים לקורא גם על ייבוש תת רצפתי ? לחצו כאן 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com