072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

הדמיה תרמית

שיטות הדמיה חדישות יכולות לסייע כאשר מתעורר חשד לקיומה של נזילה. השיטה המתקדמת שיכולה לאתר את מקור הנזילה או את רמת הרטיבות נקראת הדמיה תרמית. מצלמה ייעודית וציוד בדיקה שתוכנן לשם כך יכולים ללא כל קושי לחדור לתוך הקיר בלי לשבור אותו. הדמיה מסוג זה יכולה לאבחן נזילה ברצפה או חלחול של מים ממקור חיצוני, גם מבלי שצריך לפני כן לנקוט בצעדים דרסטיים כגון הרמת הרצפה או חישוף כלל הצנרת.

זוהי שיטה מתקדמת, נוחה, יעילה ומקובלת. לאחר ביצוע ההדמיה, ניתן ללא קושי לפתור את הבעיה באופן ממוקד, בצורה יעילה וללא פעולות מיותרות שיצריכו לאחר מכן את שיקום המבנה על כל המשתמש מכך. 
 

מתי נהוג לבצע הדמיה? 
נזילה בכל מבנה שהוא, מחסן, חנות, מפעל, בית, חניון וכיוצא באלה, יכולה להגיע משתי סיבות עיקריות. סיבה אחת הינה הגעה של מים ממקור חיצוני – למשל מי גשם או מי תהום. סיבה אחרת הינה צנרת ישנה או פגומה, שיכולה להיות צנרת מים או צנרת ביוב. 

קל להניח כי הדמיה תרמית תיעשה אך ורק כאשר יש סימנים ברורים לקיומה של נזילה או רטיבות, אך הדמיה ניתן להזמין גם כפעולה מונעת. נהוג, למשל, להזמין הדמיה בתחילת החורף, כדי שאם יהיה צורך, ניתן יהיה לתקן את האיטום לפני שהנזק יתגבר.

ניתן להזמין הדמיה בשיטה התרמית גם כאשר רוכשים בית מיד שניה ורוצים לברר האם הצנרת במצב תקין או שכדאי להחליף אותה עוד לפני האכלוס. וכמובן, את ההדמיה מזמינים בעיקר כאשר מופעים סימני נזילה ברורים – רטיבות בקיר, טיח מתקלף, סימני עובש או קיר שהתנפח. אם בקומה שלמטה יש כתמים על התקרה, ככל הנראה בקומה שמעל – יש פיצוץ בצינור שחייבים לתקן. 

למי נחוצה הדמיה?
ביצוע הדמיה תרמית מתאים לעסקים, לבתים פרטיים ולדירות מגורים. גם וועדי בתים עשויים להזמין הדמיה כאשר הנזילה נמצאת ברכוש המשותף, למשל בחדר המדרגות או בחניה תת קרקעית. מכשור תרמי יכול לאתר בקלות לחות עודפת בחדרים רטובים (אמבטיות, שירותים), במרתפים וגם בגגות, למשל כאשר הזיפות לקוח או כשיריעות האיטום לא הונחו כמו שצריך. 

רוצים לקורא עוד על איתור נזילות עם מצלמה טרמית ? לחצו כאן 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com