072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

הדמיה לאיתור רטיבות

כמה פעמים קרה לכם, שנכנסתם לדירות ישנות וגיליתם כתמים על הקירות או על התקרה? כמה פעמים קרה לכם שנכנסתם למבנה וגיליתם ריח מאוד לא נעים ולא הבנתם מהיכן הוא מגיע? 

סביר להניח שהסיבות לכך שראיתם כתמים על הקירות או הרגשתם ריחות לא נעימים היא, שבמקום לא בוצע הדמיה לאיתור רטיבות ועל כן הקיר ספג רטיבות ממקורות מים שונים. מאחר והנושא לא טופל בכלל ובזמן, הרי שאפשר לראות את ההשפעה שלו על הקיר, וזו מקרינה לכל החדר ובכלל לכל המבנה. סביר להניח אגב, במקרים רבים, שהבעיה תקרין גם לדירות או למבנים הסמוכים. 

בעיה של רטיבות ונזילות, היא תופעה לא רק של מבנים ישנים אך בדרך כלל במבנים חדשים נהוג לטפל בהן בהקדם, בוודאי אם מדובר בבעיה שמתגלה עם הכניסה למבנה, אז הקבלן אחראי לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. במבנים ישנים זו אחריות של הדיירים להזמין מומחה הדמיה לאיתור רטיבות על מנת לפתור את הבעיה. בעזרת הדמיה לאיתור נזילות, אפשר לאתר את מקור הבעיה וכך להתמודד איתה. בין אם זה דרך תיקון הצנרת מבפנים או החלפת חלק ממנה ובמקרים קיצונים, החלפת כל הצנרת. 

צריך לומר, הדמיה לאיתור רטיבויות זו פעולה מאוד פשוטה, זה לא דורש הרבה זמן או השקעה מאסיבית, זה דורש סבלנות. האינסטלטור עובר עם מצלמה תרמית על פני הקיר וכך הוא יכול לבצע הדמיה תרמית לאיתור מקור הנזילה. המצלמה תאפשר לו לאתר, בעזרת שינויי צבעים אותם הוא יראה בעזרת המחשב של המצלמה, שינוי צבעים שמסמלים את שינוי הטמפרטורה בתוך הקיר, כך הוא יוכל לראות שיש נזילה בתוך הקיר או במילים אחרות, שיש מקור מים. כשמגיעים אל נקודת המקור, אפשר לטפל בה. 

במידה ולא מטפלים בבעיה, הרי שעם הזמן מקור המים יוצר כתמים על גבי הקיר. הכתמים אינם נעלמים באמצעות צבע או אלמנטים אחרים, שכן הם חוזרים באופן מיידיית.  חשוב לומר, אחרי שמבצעים הדמיה לאיתור רטיבות ואחרי שמנקזים את מקור הנזילה, יש לבצע תיקוני קיר על מנת להחזיר אותו למצב הבסיסי שלו. רק לאחר מכן, המצב יושלם לגמרי ויהיה ניתן להמשיך בשגרת החיים.

כאמור פתרון כל הבעיה הוא עניין שלוקח מעט מאוד זמן, הוא לא דורש הרבה תשומת לב. כל מה שצריך לוודא הוא שהדבר נעשה באופן מקצועי על ידי גורמים מוסמכים. 

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. חברת דרייטק, מתמחה בהדמיה לאיתור רטיבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו בטלפון או במייל ותוך זמן קצר אנחנו נעמוד לרשותכם. ניתן לפנות בכל עת ובכל שעה, אנחנו כאן לרשותכם. אל תהססו לפנות אלינו לכל עניין ובכל שאלה. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com