בשיתוף עם חברות הביטוח: מנורה • הכשרה • הראל • שירביט

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם צרו קשר בהקדם

 072-33-80-431

 
072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

הדמיה לאיתור נזילה

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בלא מעט מבנים, בין אם מדובר במבנים חדשים או ישנים היא נזילות מים אשר גורמות לרטיבות בקירות. לא פעם הבעיה נוצרת כתוצאה מפיצוץ בצנרת אשר מובילה לכדי מצב שכזה, כאשר לעיתים מדובר על מקור מים שאנחנו לא מכירים ולא מזהים מראש, והוא עלול להוביל לכדי רטיבות. 

הרבה פעמים אנחנו נותנים לחשוב שבעזרת הדמיה לאיתור נזילה אנחנו יכולים לזהות מצב שכזה בקירות למשל, אך האמת היא שלא רק שם אנחנו עלולים למצוא מצבים שכאלה אלא גם במקומות נוספים. בדיקות לחות פשוטות, יכולות לאתר נזילות גם מתחת לריצוף וכן בתקרה. בשני המקרים זה יכול לקרות, בין אם בגלל שיש בעיה בצנרת ובין אם בגלל סיבות נוספות שמחייבות אותנו לבצע הדמיה לאיתור מקור מים. 

הדמיה לאיתור נזילה, באופן טבעי, מאפשרת לנו לגלות רטיבות ונזילות, מן הסתם, אך מעבר לעניין הפרקטי, יש בכך משמעויות נוספות. למשל, אנחנו יכולים למצוא בעזרת הדמיה לאיתור נזילה בעיות שאם אנחנו נטפל בהן בזמן אמת, הרי שנוכל לחסוך לא מעט כסף, כמו כן, אם אנחנו נפתור את הבעיה הרי שנוכל לשמור על ערך הנכס או לפחות לבצע שיפוץ שישמור עליו מבלי שייגרם נזק משמעותי שעלול להפחית אותו. 

הדמיה לאיתור מקור הנזילה אמור להתבצע על ידי גורם מקצועי שיש לו את הכלים הנדרשים מכך. כמובן שאנחנו נזמין אותו אלינו אחרי שנגלה שיש לנו בעיה מסוימת שדורשת טיפול, אחרי שהוא יגיע, הוא יוכל לבחון את הקיר או התקרה, בעזרת בדיקת לחות, הא יבצע הדמיה לאיתור נזילה ואז הוא יקבע כיצד לטפל בבעיה. 

לא פעם, הבעיה שמתגלה אצלנו משפיעה ומקרינה גם על גורמים נוספים, בין אם מדובר בדירות הסמוכות או בדירות שמעלינו או מתחתנו. הרבה פעמים אגב, הבעיה איננה אצלנו דווקא, אלא בדירות אחרות והיא משפיעה עלינו. זה אומר שהטיפול והדאגה לפתרון הבעיה מוטל על השכנים שלנו. 

חשוב להבהיר נקודה מהותית לפני סיום, הדמיה לאיתור מקור מים הוא לא רק עניין כלכלי, עניין של איכות חיים וכדומה, מדובר בעניין רחב יותר, שכן אם אנחנו לא נטפל בו, עלול להיגרם נזק משמעותי גם לבריאות שלנו. עלול להיווצר עובש אשר עלול ליצור ריחות מאוד לא נעימים וזו עלולה להיות סכנה לבריאותנו. לכן חשוב שאנחנו נטפל בנושא כמה שיותר מהר. 

פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולטפל בנושא. חברת דרייטק עומדת כאן לרשותכם. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אנחנו נשמח לעזור לכם בעזרת הדמיה לאיתור נזילה. פנו אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. הצוות שלנו ישמח להגיע אליכם בהקדם. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com