בשיתוף עם חברות הביטוח: מנורה • הכשרה • הראל • שירביט

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם צרו קשר בהקדם

 072-33-80-431

 
072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

איתור רטיבות בדירה

לא מעט אנשים מתמודדים עם מצב של רטיבות בדירה, רטיבות אשר גורמת לאי נוחות מתמשכת ובעיה שעלולה להחריף עם הזמן ולגרום לאי נוחות מתמשכת. זה נכון בין אם מדובר ברטיבות בחול, רטיבות בקיר, רטיבות ברצפה או בכל מקום אחר. 

בעיה של רטיבות יכולה להיווצר מסיבות שונות, בין אם מדובר כתוצאה מבעיה בצנרת או בעיה בבידוד של המבנה. על כן אנחנו צריכים להשתמש בכלים של איתור רטיבות בדירה, בין אם מדובר באיתור רטיבות בקיר או איתור רטיבות ברצפה וכן בכל מקום אחר. מן הסתם, אנחנו יכולים להשתמש באלמנטים שונים אשר יכולים להקל על המצב אך לא בהכרח לפתור אותו. 

איתור רטיבות בדירה מתבצע באמצעות אינסטלטורים שמתמחים בתחום. הם מבצעים את העבודה באמצעות כלים שונים ומגוונים. בין היתר, הם משתמשים במערכות הדמייה שונות, מדובר במצלמות תרמיות שמאפשרות להם לוודא היכן יש רטיבות וכיצד ניתן לטפל בה. חשוב לומר, מערכות ההדמייה מאפשרות לבצע איתור רטיבות ברצפה וכן איתור רטיבות במקומות נוספים, כולל כמובן איתור רטיבות בקיר. 

אחרי שמבצעים את התהליך, אפשר להחליט כיצד לפתור את הבעיה. במידה ומדובר בבעיה קטנה, ייתכן וניתן לפתור אותה דרך פתרון נקודתי של הצנרת, אם מדובר בבעיה קשה יותר, ייתכן ויהיה צורך לפתוח את הקיר ורק אז ניתן לטפל בבעיה. כמובן שזה תלוי גם בסוג המבנה, סוג הצנרת וכן סוג הרצפה או הקיר. סביר להניח שאם מדובר במבנה חדש אז יהיה קל יותר לתקן, לעומת זאת במבנה ישן יהיה צורך להחליף את הצנרת או לפחות חלק ממנה. 

חשוב להדגיש נקודה נוספת והיא, איתור רטיבות בדירה הוא מהותי מאחר ולא פעם הבעיה איננה רק שלנו. כלומר, אומנם הבעיה נוצרת אצלנו אך הנזק הוא משמעותי יותר ויכול להגיע גם אל מקומות נוספים, קרי אל דירות אחרות.

זה נכון, בין אם מדובר במבנה ישן או מבנה חדש. נקודה חשובה נוספת שצריך לזכור היא, אם מדובר בבעיה בצנרת, ייתכן מאוד שהיא נגרמה לא כתוצאה מהתיישנות או בלאי אלא כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שלנו. לכן אנחנו צריכים לקבל כלים מאינסטלטור שמתמחה באיתור רטיבות בדירה, כיצד לנהוג בצורה נכונה על מנת שהבעיה לא תחזור על עצמה. 

איתור רטיבות בחול, איתור רטיבות בקיר או בכל מקום אחר, כאמור, דורש עבודה של איש מקצוע, בלעדיו לא נוכל לעשות זאת. לכן חשוב שאנחנו נזמין אנשי מקצוע מנוסים שמכירים היטב את הנושא. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע על איתור רטיבות בדירה. חברת דרייטק עומדת כאן לרשותם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם ונעזור לכם לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. 
 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com