072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:
איתור נזילות עם מצלמה טרמית

איתור נזילות עם מצלמה טרמית

 מצלמה טרמית לאיתור נזילות עשתה מהפיכה בתחום תיקוני הצנרת והיום היא משמשת כמעט בכל תיקון של נזילה במקרים בהם אין דרך לדעת במדוייק מה הוא מוקד הנזילה בצנרת המים. דליפה בצנרת המים, גם אם היא נזילה קטנה, יכולה להשפיע על הקירות, המרצפות והתקרה בבית בצורה משמעותית וליצור בטווח האורך עובש, ריח וטחב קבועים אשר יהפכו את הבית שלכם ל-"בית חולה". איתור נזילות עם מצלמה טרמית הוא חשוב ביותר וזאת מכיוון שלא ניתן למנוע דליפות במערכת תשתית המים ונזילות המתרחשות עקב בלאי בבתים פרטיים, דירות משרדים וכל מבנה המחובר לתשתית מים וביוב.  
 

מה הם הסימנים לנזילה בצנרת המים?


הסימנים הבולטים ביותר לבעיות נזילה בצנרת המים הפנימית של הבית הם עובש, טחב, רטיבות, ריח המזכיר מים עומדים, קירות מתקלפים, צבע מנופח ופטריות עובש גדולות על הקיר. חשוב לדעת שלא כל סימן כזה אכן מעיד בוודאות על נזילה, אך במקרים רבים אלה אינדיקציות לדליפת מים בתשתית הצנרת של הבית. את אבחון הבעיה יעשו עבורכם אנשי מקצועי המומחים בתחום איתור נזילות מים והם ידאגו למצוא את מקור הדליפה על מנת שאינסטלטור יוכל לתקן אותה בצורה מקצועית ללא צורך בשבירת קירות, מרצפות או תקרות שלא לצורך.
 

 

 

כמה זמן לוקח לאתר נזילה בבית?


השאלה שנשאלת על-ידי כל הלקוחות הנדרשים להזמין שירות לאיתור נזילה עם מצלמה טרמית היא מה משך זמן העבודה. משך זמן איתור הנזילה אורך כ-4 שעות כאשר מתוכם נדרש לבצע "חימום" של הצנרת בבית על-ידי הזרמה של מים חמים בצנרת הבית באמצעות פתיחת ברזי המים החמים. ברגע שמוזרמים מים חמים במערכת, ניתן לבצע את הבדיקה באמצעות מצלמה טרמית. מכיוון שלא ניתן לדעת איפה הבעיה נמצאת, אנשי המקצוע יעברו על כל קירות ומרצפות הבית בכדי למצוא את מוקד הנזילה. כאשר יתגלה במצלמה הטרמית ריכוז גדול של מים חמים בתוך הקיר, יהיה ניתן לבדוק בצורה מקצועית האם זהו מקור הנזילה.
 

פנייה לחברה לאיתור נזילה עם מצלמה טרמית


המצלמה הטרמית כאמור עשתה מהפיכה בתחום איתור הנזילות והיא כיום משמשת לעבודות רבות בבתים פרטיים, דירות ומשרדים. המצלמה הטרמית מאפשרת לבצע בדק בית מקצועי לפני רכישה או מכירה של נכס נדל"ן והיא יכול לספק הערכה כללית על מצב הצנרת בבית. בכדי שתוכלו לבצע את הבדיקה לאיתור הנזילות בהקדם, אתם נדרשים לפנות לחברה מקצועית לאיתור נזילות המחזיקה בציוד טרמי מתקדם לאיתור נזילות בדירות,משרדים  ובבתים פרטיים.
 

איזו חברה מומלצת לביצוע עבודת איתור נזילות?


החברה המומלצת לביצוע עבודת איתור נזילות מים היא חברת דריי-טק המספקת שירות מקצועי לאיתור נזילות עם ציוד טרמי מתקדם ביותר המאפשר לכם לקבל אינדיקציה למיקום הנזילה בבית. בנוסף לכך, צוות חברת דריי-טק מעניק ללקוחות שלו גם שירותי ייבוש רטיבות בקיר ומתחת למרצפות עם ציוד מתקדם לייבוש תת רצפתי ולייבוש חדרים. צוות חברת דריי-טק יגיע עד הבית שלכם לביצוע בדיקות מקיפות לאיתור הנזילות על מנת שתוכלו לבצע תיקון מקצועי ויעיל לתיקון הדליפה כמה שיותר מהר.

רוצים לקבל פרטים נוספים על שירותי איתור נזילות עם מצלמה טרמית של חברת דריי-טק? זה הזמן לחייג למספר הטלפון של החברה ולתאם ביקור של אנשי הצוות של חברת דריי-טק אצלכם בבית! צוות החברה יבצע בדיקה מקיפה ומקצועית לאיתור מקור הנזילה באמצעות מצלמה טרמית מקצועית ויספק לכם את הנתונים המלאים של הבדיקה.

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com