בשיתוף עם חברות הביטוח: מנורה • הכשרה • הראל • שירביט

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם צרו קשר בהקדם

 072-33-80-431

 
072-33-80-431
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס:

איתור נזילה אינסטלציה

אחד הדברים הכי קשים שיכולים להופיע אצלנו בבית ובכל בכל מבנה שהוא זו סיטואציה בה אנחנו נאלצים להתמודד עם מצב של נזילה כזו או אחרת במבנה. זה יכול לנבוע מסיבות שונות כידוע, ועל כן אנחנו צריכים להשתמש בגורמים מוסמכים שמכירים היטב את התחום של איתור נזילה אינסטלציה. 

איתור נזילה מבנים הוא תהליך לא מורכב וזה בזכות ההתפתחויות שחלו בתחום במהלך השנים, בין היתר שימוש במערכות הדמיה שונות. היום להבדיל מבעבר אנחנו יכולים להשתמש לצורך איתור נזילה בהדמייה אשר מאפשרת לנו לזהות היכן בדיוק מתחילה הנזילה ומדוע, וכך אנחנו יכולים לבצע תיקון מהיר של המקום מבלי לשבור קירות ומבלי להרוס את המבנה. אנחנו פשוט יכולים להיכנס באותה נקודה בה יש בעיה, לתקן אותה וכך אנחנו יכולים להמשיך הלאה. 

איתור נזילה אינסטלציה, כפי שאנחנו יכולים להבין, מתבצעת על ידי גורמים מוסמכים, אינסטלטורים שיש להם גם את הידע וגם את הכלים אשר מאפשרים להם לבצע עבודת אינסטלציה וכן איתור נזילה בהדמיה תרמית. מן הסתם, גם אינסטלטורים שאין להם את הכלים הנ"ל יכולים לזהות מקורות של נזילה, הבעיה היא, שהם עושים את זה בצורה הישנה, אשר עלולה להוביל לגרימת נזק משמעותי מאוד למבנים. 

איתור נזילה בהדמיה תרמית, יכול להתבצע בתהליך מאוד פשוט וקל. ברגע שאנחנו מזהים שיש לנו בעיה של נזילה, אנחנו מזמינים מומחה באיתור נזילה אינסטלציה, אשר מגיע עם מצלמה תרמית אשר אותה הוא מעביר על פני הקיר והיא מזהה את מקור הנזילה על פי שינוי הטמפרטורה. המטרה היא, לזהות באיזו נקודה בקיר קר יותר. באותה נקודה יש בעיה של נזילה מאחר והמים מקררים את המקום. 

לאחר שאנחנו מבצעים איתור נזילה מבנים, אנחנו יכולים לדעת כאמור את מקור הבעיה ואז אנחנו יכולים לבצע מספר דברים, או לשבור את הקיר באותה נקודה בשביל לתקן את הצנרת או להיכנס דרך הצנרת, במידה וזה אפשרי ולהחליף את החלק המקולקל מתוך כוונה לתקן אותו כך שנוכל להשתמש בצנרת שוב. 

חשוב להדגיש כאן נקודה משמעותית, ייתכן מאוד שאנחנו נזהה מספר בעיות בצנרת, מספר מקורות נזילה ואז לא תהיה לנו ברירה אלא להחליף את כל הצנרת, ייתכן מאוד גם שהבעיה תהיה כזו שמקור הנזילה לא יהיה בהכרח במקום הראשון אותו נאתר אלא הוא יהיה רק תוצר של הנזילה ולכן נצטרך להמשיך בתהליך האיתור. 

אם אתם מחפשים חברה שמתמחה באיתור נזילות אינסטלציה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דיירטק, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אנחנו מתמחים בעבודות איתור נזילה בהדמיה תרמית. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך צור קשר באתר האינטרנט שלנו ותוך זמן קצר תקבלו מאיתנו מענה שלם וכולל לכל בעיה של נזילות או בעיה אחרת. 
 

לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431
drytechltd@gmail.com
לעזרה וייעוץ ראשוני חינם
חייגו 072-33-80-431 | drytechltd@gmail.com